SBBP.PL

Maty do sushi

Jeśli uwielbiasz japońskie przysmaki i chcesz wykonać maki sushi samodzielnie w zaciszu swojej kuchni, to na pewno przyda Ci się mata do sushi. Tak samo jak w sytuacji, gdy prowadzisz bar, w którym serwujesz zawijane sushi. Dlatego cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę, gdyż tutaj znajdziesz to, co będzie niezbędne do wykonania tego przysmaku.

Rodzaje mat

W sklepie posiadamy maty do sushi o różnych wymiarach, nadające się zarówno do użytku domowego jak i restauracyjnego. Bardzo dobre wykonanie mat gwarantuje, że ręczne rolowanie będzie przebiegać sprawnie, a jego efekty będą cieszyć oko i nasze kubki smakowe.

Produkcja mat

Nasze maty produkowane są w Chinach z wysokiej jakości szczebelek bambusowych o przekroju okrągłym lub półokrągłym połączonych sznurkami. Dzięki temu są naprawdę proste w obsłudze i idealnie sprawdzają się przy zwijaniu sushi. Także nawet osoby, które zaczynają swoją przygodę z robieniem rolowanego sushi na pewno sobie poradzą bez większych trudności.

Przygotowanie sushi

Mata bambusowa do sushi to naprawdę bardzo dobrej jakości narzędzie w przystępnej cenie, dzięki któremu w łatwy sposób można przygotować sushi. Na macie układamy płaty wodorostów nori, a później nakładamy pozostałe składniki: ryż, wasabi i inne dodatki, a następnie całość zwijamy.

Mata do sushi jest produktem wielokrotnego użytku. Tak naprawdę wystarczy umyć matę pod letnią bieżącą wodą, osuszyć i można znów z niej korzystać. Dzięki czemu możemy korzystać z niej przez długi okres czasu, bez konieczności częstej wymiany.

Więcej się dowiesz na: https://www.kuchnieorientu.pl/kategoria-produktu/home/przybory-kuchenne/inne-przybory-kuchenne/mata-do-sushi/